Welcome, visitor! [ Login

 

Çukurca Sarışın Escort Ceren

  • Listed: 17 Haziran 2020 02:50

Description

Giysi 44ww için Nokia boyutu giyen biri artı boyutu kategoriye girer.

Doğru tasarlanmış stili, yüz şekli iltifat. Fertin boy, cilt tonu ve göz rengi hoşuma gitti.. Mükemmel stil zayıf yüz hatları en aza indirirken en güzel özelliklerini vurgulamak olacaktır. En güçlü özellikleri pop ve bir sonraki saç sonra fark olacak.

Ücretsiz bir stil bütün bir gardırop güncelleyin. Yeni güzel bir tarzı eski bir elbise giyilir ve elbise yepyeni görünecek. Veya tam tersi, hoş bir şey değil, herhangi bir stil elbise kötü görünmesini sağlayacaktır. Önemli olan, saç, önce fark edilir ve de kadın boyutu övgü ya da iltifat etmez .

Boyutu iltifat için bir tasarım seçiminde on adım vardır.

1. Silinebilir bir kalem ile aynadaki kadının yüz şeklin bir taslak çizin

2. Yalınca görülebilir gerçek anahat şimdi yüz şekli belirlemek

3. Gerçek yüz şekli oval eklemek

4. Oval dışında bir şey deemphasized olmalıdır

5. Oval içindeki herhangi bir şeye vurgulanmalıdır

6. Yüz numaralı en iyi özelliğini belirlemek

7. Bu simge gereken herhangi bir özellik tespit

8. En iyi özelliği saçı noktası

9. Küçültülmüş olması gereken özellikler uzağa saç süpürme

10. Renk saç düz ve parlak veya lowlights ile en aza indirmek

En artı boyutu müşterilerine bir yuvarlak veya dikdörtgen yüz şekli var.

Tasarımı ile yuvarlak bir yüz şekli düzeltmek için çeşitli yollar vardır.

• Yüzün yanak ve kenarları üst üste oval dışından geldiği için, bir saç stili bu özellikleri en aza indirmek için seçilir.

Alıcı kısa saç tercih için • ön yüzün iki kapsayan taranmış bir görünüm tercih ederim. Yeni Shag saç kesimi öne çevrilmiş ve bu alanı kapsar.

• Eğer artı boyutu istemci saç yüz süpürülüp olmak istiyorsa, folyo ile saç saçlarını daha koyu bir renk uygulanır. Koyu renk slenderizes olacak. Koyu renk kullandıktan sonra, yeni Shag saç stili yıpranmış ve yüzü uzak çevrilmiş. Dikkat: Vakaları vurgulamak ve daha geniş görünmesini sağlayacaktır çünkü daha yuvarlak bir yüz şekli yüz kenarlarında saç rengini açmak.

• Çene genellikle oval dışında olduğundan, deemphasized olmalı. Hiç çene işaret eden yuvarlak yüz için saç stili seçin. Yemekağıda gözleri ya da üstü ağırlık çizgisi ile çene yukarıda veya işaret eden bir saç kesimi seçin. Bir örnek tapınakta yüksek ağırlık bir çizgi ile Klasik Katmanlı kesilir.

• Yuvarlak yüz tapınak ve alın bölgesi genellikle oval içinde ve deemphasized olmalıdır. Arka alın Tapınağı ve yanlardan süpürüldü bir saç kesimi seçin. Bu alanda vurgular tapınak alanının daha geniş yaparak mükemmel oval bir görüntü verir.

Dikdörtgen yüz şekli için, yuvarlak yüz için aynı öneriyi izleyin ve tavsiye aşağıdakileri ekleyin; alt çene bölgesine eklenen oval dışında olduğundan, küçültülmüş ve düzeltilmelidir. Fazla dolu giyilen Uzun Katmanlı bir Sevişme bu doğru ve tam rakam övmek iyi bir tarzıdır. Büyük saç her zaman iyi bir seçimdir ve rakam iltifat edecek.

Dikdörtgen yüz çeneye doğru veya en aza indirmek amacıyla, alt çene bölgesine işaret eden bir stil seçin. Bu alanda artı boyutu kadın deemphasized olacağını asılı uzunluğu bu bölgenin altında veya üstünde bir tasarım sağlar. Buna bir örnek, çene ve omuz arasında kalan Kısa Bob ve Orta Uzunlukta Bob.

Uzun boylu tam rakam uzun tam stilleri çarpıcı ve muhteşem görünüyor. Slenderizes bir görünüm isteyen kısa artı rakam üstünde yüksekliği ile kısa stilleri seçmelisiniz. Üst çivili veya dolgunluk için kıvrılmış bir Peri iyi bir seçimdir.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply