Welcome, visitor! [ Login

 

Hakkari Çıtır Escort Sude

  • Listed: 13 Haziran 2020 02:50

Description

Ya da putperest demek olan açgözlü, ne de kirli kişi, ne açgözlü adam, İsa’nın Krallık Tanrı’nın ve herhangi bir miras indirdiği bu yaptığınızı biliyor EF. 5:5. Adam ve kadın bir zayıflık, öfkeli bir Tanrı’nın eline teslim edecektir. Bir Hıristiyan, İncil der ki;”vücudum hafta için ama Ruh isteklidir.

Hıristiyanlık eti zayıflığı ile başa çıkmak mümkün olmuştur, ama BM-mümin eti karşılamak için insan zayıf noktasını kontrol edemiyor. Mukaddes Tanrı beden ve Ruh ile ilgilidir. Fahişe & Zamparalar çok görgü tasvir edilmektedir,

1. Seks için Fiziksel şehvet

2. Bugün dünyayı dolduran Sahte dinler.

1. Eti. Zayıf kalbin Nasıl Eze 16:30-36, dedi TANRI, görme sen ediyorsun tüm bu şeyler, (müstehcen, küfürlü, ahlaksız, ahlaksız, ayyaş, ahlaksız, çapkın, ahlaksız, kıta, ahlaksız, ölçüsüz, şehvetli, çapkın, ahlaksız, çapkın, libidosu, hovarda, ışık, gevşek, şehvetli, çapkın, çapkın, umursamaz, müstehcen, kendi kendini tatmin edici, rahatına düşkün, sportif, sportif fahişe(Küstahça otoriter ya da baskıcı bir otoriter çalışmaları, BM-iffetli)kadın;

Her yolun başında sen buildest senin güzide yerde ve makest her sokakta yüksek yer senin; ve bir fahişe gibi, sen scornest kiralamak olmazsın; Ancak bunun yerine kocasının yabancılar alır ki zina, committeth bir eş olarak. (Tanrım, herhangi bir kadın, kocası, ahlaksız, ahlaksız, kendini tatmin edici, ve bir fahişe olmayan biriyle seks.)burada olduğunu belirterek

Senin fahişeliğin her tarafında ” seni gelebilirler tüm fahişelere hediye: ama senin sevenler için sen givest nimetler ve hirest veriyorlar. Whoredoms işlemeye hiçbiri senin yolunu takip ediyor: “ve sen bir ödül givest ve ödül” seni bu yüzden senin sanatın aksine verilen ise tam tersi senin whoredoms diğer kadınlardan sendeyken. Thy filthiness thy sevenler thy whoredoms ve senin iğrençlikleri tüm putları ile, ve sen, senin çocukların kanı tarafından keşfedilen, ve senin Çıplaklık döktü, Çünkü bunun için, O fahişe, hem onlara ver Böylece RAB Tanrı diyor ki, Rabbin sözü işitir;

Burada belirtildiği gibi, hamile, çocuklarının iptal edildi yani seks whoredoms bir sonucu olduğunu çocukların yük olmadan ve ihtiyaçlarını karşılamak için devam edebilir hale geldiklerinde, kendilerine kitap bize o fahişeleri anlatır.

Musa’nın Yasası büyük bir suçla tarafından yapılan zina oldu.(16 Eze:30-36, Lezbiyen, Biseksüel, Trans-cinsiyet yaşam tarzı günahkar ve BM olduğunun kanıtı görürüz saygılı. Doğru ve yanlış adamın fikri kendi görüşünü aynı doğruluk gibi pis bir paçavra olduğunu.

Barda bu azılı kadın, suçlu, yukarıdaki ayetlerde olmaktan suçlu bulundu, burada kendisine cümle vardır. Ağırbaşlıyet kararı ile olur.

Eze_16:35. Peygamber, hakim olarak, Tanrı aşkına, ona, O fahişe diyemez. RAB’bin sözünü dinleyin! Kurtarıcımız yapan fahişeler için, dönüşüm için, Tanrı’nın Krallığı haline getirmek için değil, peygamber olarak burada, onları dışarı çıkarmak için vaaz verdi. Burada Yargı ve Lütuf Hukuk arasındaki farkı görüyoruz. Yalınce(Tanrı’a Göre) fahişeler & Zamparalar et, onların şehvet karşılamak için, ama aynı zamanda severler onların ödül almak, onların eylemleri için değil sadece.

Ete göre hareket eden kadın ve erkek her ikisi de, kendi bedenleri küçük düşürüyor.

Birçok pahasına olursa olsun takip etmeye hazır oldukları onlara Şeytani eylemler, doğanın Gay ve Lezbiyen Biseksüel Trans-cinsiyet yaşam tarzı, bir hareket, ama aslında bir numara aramak istiyorum. Bu adaletsizlik, ne bir hastalık, günahkar kabul, kabul alınmadı. Bu ayetler hakkında Henry Devletleri; bu fahişe mahkum duruyor, ve şimdi, mahkum olduğu suçlar,

1. Burada sevgilileri ile whoredoms onu aradım onları aramış olan putperestlik, ilk tablonun ilk iki emrin ihlali,

Hos.2:12, sanki gerçekten hamileri onu olsalardı, onları sevdiği için, bu iğrençlikleri tüm putları, hizmet ve ibadet eden iğrenç putlarla. Bu kıskançlık için Tanrı yarattı günahı vardı.

2. Kendi masum bebeklerin öldürülmesi ile ikinci tablonun ilk iki emrin ihlali:

Sen yarattın, senin çocukların kanı onlara ver. Eğer korku kırmak onun doğal sevgi en güçlü ve en kutsal bağ ile Tanrı’a atmak ve bu tuhaf değil. Günahları göz önünde bulundurarak Eze ağırlaştırılmış vardır. 16:43. Ve (3.) Günahları memnun olmalı kim Tanrı’a verdi: “Sen yaptın, bütün bunlar beni huysuzlandı olan şeyin, beni kızdırdı, ama sadece beni üzdü.” Pro. 6:34, Pro. 6:35. Kendi kafasını, Eze üzerine kendi yolunu cezası verecek. 16:43. Tanrı günahkarları üzerine yürütür tüm kararları kendi başının üzerine cezasını kendi görmeliyiz; hak ettikleri gibi olarak temin ettikleri ile dağıtılır. Onların günah, bir yol olarak, doğrudan bir eğilim vardı sonu.

Bir Açgözlü bir müstehcen, kendini tatmin edici, kişinin geçici veya perminate denetimi olan fahişe usta bir kişidir.

Ruh.

Dönek bir kilise, bir fahişe olduğunu. Uzak yanlış bir din, Öğreti, Öğretme, kehanet, vizyonlar ve yanlış aşık, o bir fahişe. Tanrı Kurtuluş gerçeği teslim etti ve inanmayı reddediyorum birçok Mukaddes Kitap bize öğretir. Dünyada insanların ibadet İdol çekildi. Şimdi bir İdol,

1. Bir insan sevdiği ve saygı görmek için bir onurdur.

2. Yemekırı ve günahkar bir ek şımartmak için olan sevgisini, dünya üzerinde herhangi bir şey; o.

3. Bir resim, şekil veya temsil, genelde insanın veya başka bir hayvanın, ibadet; Tanrı bir nesne olarak kutsanmış. Putlar genellikle heykel veya resim, ahşap ya da taştan oyulmuş, ya da metal, özellikle Gümüş ya da altın oluşturdu.

4. Bir idol rasyonel yaratıklar onun kalbinde Tanrı usurps olan herhangi bir şey.

Gördüğünüz gibi, bir şey, bir İdol, bir kişi, yer veya şey olabilir. Birçok bugün, ibadet, Monkies, Sığır, Altın Gerçek Tanrı Jahova açısından daha iyi olduğunu söylüyorlar bir İnsan Dana ile fahişeler ve zamparalar haline gelmiştir.(I. E. Mohamid, Buda, Jim Jones, David Corresh, Vb.) Eğer putperest olmak istiyorsa Kudüs var. Sadık şehir nasıl fahişe oldu! Roma mahvetmek için işaretlenmiş, burada Kudüs gibi olduğunda yani Vahiy olarak temsil edilir.

Roma eski selefi gibi düşmek, kutsal anlayış eksikliği nedeniyle olur. Catholosism Papa onun bir İdol yaptı. Herhangi bir yerde, herhangi bir insan, Tanrı bildiren Mukaddes Kitap, yani Kilisenin başı olması, her yerde olan Mukaddes Kitap yorumunda her yöne çeviririz, Tanrı’ın herhangi bir insanın bizi yönlendirdiği Mukaddes Kitap, will? Hayır.

Herhangi bir adam öğretmek İncil Devletler; 1Jo 2:27 Fakat siz ondan sana kalır almış olan Mesh, siz değil ama her şeyi sana teacheth aynı Mesh ve gerçek ve yalan olarak, ve o öğretti bile, ona uymak zorundadır.

13 Mar:11 Fakat sana yol, sana teslim, konuşalım siz ne önceden kaygılanmayın, ne premeditate ne siz ederler ama ne zaman olursa olsun o saate kadar size verilmiş, siz konuşmak için konuşmak, ama Mukaddes Ruh, sizin de yok olacaktır.

Baba benim isim gönderecek kimi Mukaddes Ruh olan Yuhanna 14:26 ” Yorgan,,, sana her şeyi öğretmek, ve anmak için her şey sunmalı, ne olursa olsun, size söyledim.

17 Rev.:1, Gel ve senden büyük orospu kararlar göstereceğim. Rab ve itaat hakim kelimeyi duymayanlar Tanrı’nın kınayan tek kelime duymak yapılır ve titremeye eder. Siyahr verilirken katılmak edelim. Büyük Fahişe, erkekler gerçek ve Tanrı’ya karşı whoredoms işlemek için yapılmış olan sahte din. Fasılama İsa dünyanın iç melun.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply