Welcome, visitor! [ Login

 

Hakkari Eve Gelen Escort Pınar

  • Listed: 15 Haziran 2020 02:50

Description

1 Temmuz ‘ da yayınladığı, Delhi belly İngilizce küçük bir Hindi ateş Hint komedi filmi. Abhinay Deo, eski aktörlerin Ramesh ve Seema Deo oğlu tarafından yönetilmektedir. Bir reklam o film yapımcısı yönetmen döndü ve “Delhi Belly şeklinde yönünde büyük bir parça göstermiştir”.

İnceleme:

Delhi Belly (Vir Das) arkadaşları (Kunaal Roy Kapur) Tashi Dorjee Lhatoo (Imran Khan), Nitin Berry ve Arup dağınık ve bir borç-basmış hayat Üç oda etrafında döner. Delhi belly yetişkin dil, akılda kalıcı şarkıları ve sıradışı seks gösterileri dolu olarak haber olmuştur. Kıymetinde bir saat yapan film boyunca mizah ve vulger scences kıvılcım vardır. Bu filmi izlerken herhangi bir sıkıntı yaşamayacak bahse girerim.

Vladimir Dragonsky tanışır ve onun adına onun tarafından belirtilen adrese bir paketi teslim etmek için kabul eder şehre Nihayetia gelişi ile film başlangıç. Nihayetia sırayla ona teslim Arup soran Tashi için paket üzerinde eller. Arup sonra teslimat için Nitin paket eller, Fakat Nitin ‘Delhi Belly’ ( mide sorunları) yaşayan o bunu unutmaz.

Böylece Paketin etrafında yüzen tutar ve sonunda alıcı, Somayajulu Arup tarafından adında bir gangster teslim edilir. Ayrı paketten, Arup ayrıca Nitin doktoruna Nitin numune içeren bir paket teslim etmek zorundadır. Somayajulu öfkeli yapar karışımları iki ve Vladimir sorguluyor tarafından soruşturma başladı. Film paketlerin değişiminin yarattığı kaos etrafında döner.

Bu arada, Tashi menaka, bir gazeteci doğru çekti alır ve eski kocası Rajiv gazabına uğramak zorunda. Gerçekten sonia evlenmek istiyor olsun comtemplating başladı. Burada, Vladimir bildirir Somayajulu bu karışım o paketin içinde taşıdığı şey bilmiyor, Nihayetia neden olmuştur. Somayajulu sonra sonia aramaları ve paketlerin karışıklık hakkında söyler ve aynı zamanda paketlerini teslim eden kişinin adresini vermek ister. Somayajulu sonra adrese gider ve Arup bulur ve tabureye boynundan tavana bir kravat ile bağlı iken ayakta durmasını sağlar. Tashi bu arada evde tavana bağlı olmak Arup bulmak için geldi. Tashi sorguluyor üzerinde, Somayajulu paketleri onun yerini bulur.

Nitin doktor kliniğine gelen paketleri alır ve Somayajulu ondan orada paketin içinde olacak olan 30 elmas incelemek kapar. İtimatli onları bulduktan sonra, adamları her üç arkadaşlarını öldürmek için emir verdi, Tashi, Arup ve Nitin. Bu arada, hangi Arup bağlı olduğu için tavandan aşağı düşer ve Somayajulu ve adamları yaralandı. Tashi, Arup ve nitin elmasları ile birlikte iyi bir servet kutlamak ve onları kaçmak. Yerel mücevher dükkanı sahibi ertesi gün için elmas satıyorlar. Fakat dehşet ve onların kötü şans için, Somayajulu kaçırır Nihayetia ve eğer ona elmasları ver yoksa onu öldürmekle tehdit eder. Üçlü, tiksinti hissi, mücevher dükkanı sahibi elmasları almak için, sadece çift onu ödeyecekler ” dedi gider.

Üçlü tashi bir plan söz konusu olduğunda endişelenmeye başlar. Nitin, Arup, Tashi ve Menaka burka içinde kendilerini gizlemek ve mücevher dükkanına giderler. Sahibi con onlar, elmaslarını geri almak ve parasını geri dönün. Nihayetra somayajulu Nihayetia düzenledi kaldığı otele giderler. Mücevher dükkanını soymak için onu kovalamak gibi bu arada polis de orada tashi arabası aşağıdaki ulaşır. Elmas üzerinde üçlü el Somayajulu ve sonia bırakmasını söyle. Polis daha sonra odaya girer ve ateş tek Tashi, Nitin, Arup ve sonia hayatta kalmak yer alır. Tashi sonra Nihayetia ama Menaka onunla gitmeyi reddeder Menaka seçer. Daha sonra, Menaka eşyalarını teslim Tashi yeri Geldiğinde, Tashi arabasının üzerinde açık Pencereden atlar ve onu Öper.

Filmin Cast:

Imran Khan Tashi Batman Lhatoo gibi.

Kunal Roy Kapur Nitin olarak Berry.

Vir Das Arup gibi.

Poorna Jagganathan olarak Menaka.

Shenaz Treasurywala Nihayetia gibi.

Vijay Raj Somayajulu gibi.

Kim Bodnia Vladamir Dragunsky gibi.

Aamir Khan seni seviyorum” gibi bir Madde şarkıda (“senden nefret ediyorum).

Anushka Dandekar Özel bir görünüm.

Bu filmi izlerken bir dakika için sıkılmış olmayacak. İyice bu hareketi izlerken kendimi zevk aldım.

Kısa ve tatlı bir film 4 ratings.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply