Welcome, visitor! [ Login

 

Hakkari Saksocu Escort Aylin

  • Listed: 14 Haziran 2020 02:50

Description

İşte burada; gerek istediğinizi biliyorsunuz, büyük şekil almak gerekir. Bobcats dolu; bükülmüş çelik 200lbs daha yırtık ve seksilik bir telefon kulübesi çok John Wayne daha vücut manlier sahip olmak senin kaderin; wilder aslında, biliyorsun. Eğer bir kız iseniz, hiç şüphe çelik, granit oyulmuş orta güçlü kolları olan bir Viking tanrıça içine kendini dönüştürmek için bir alıcı, bir yazma isteği var ve bir gövde Venüs ağlamak için.

Dışarıda çalışamazsınız tespit ettikten sonra, bir sonraki soru iş yeri yakından alakalı olan nasıl çevirmeliyiz. Çalışmak için yer hakkında konuşalım. Konut veya sefih senin, spor salonu henüz uyarıcı çevrenin soliter huzur içinde fiziksel mükemmellik hedefi takip etmek istiyorsun. Burada dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır.

Konute avantajları:

1. Sırlilik

2. Hızınızda

3. Zaman

4. Odak

5. Beklemek Yok

Konute dezavantajları:

1. Her şeyi satın alma maliyeti ve bakım)

2. İtimatlik

3. Türli eksikliği

4. Hiçbir dostluk

Münakaşanın iyiliği için, evde çalışmak için karar veriyorsunuz diyelim. Ne ihtiyacımız olacak? Ne deneyim seviyesi? Ağırlık ve güç kazanmak eklemek isteyen eğitim gücü ve tamamen yeni olduğunu farz edeceğim. Sizden almak için bazı öneri ve seçenekleri sunmak için gidiyorum.

Fakat eğer bu makale, bir spor salonu, bir atla kullanma hakkında daha fazla niyet ve bir sonraki için bekleyin.

Katilikle ihtiyacın olan şey –

Büyük vücut parçaları düşün – omuz, gövde (göğüs/geri/abs), Kollar, bacaklar (uyluk, hamstrings ve buzağı). Bu alanlarda yetiştirmek istiyorum nasıl ekipman gelince ihtiyacın olan şey dikte etmemeli.

Bir acemi olarak, temel bileşik hareketleri odaklanmak gerekir. Bileşik hareketler birden fazla vücut parçaları içerir. Örnek olarak bench press göğüs, omuz, triseps içerir, doğrudan. Dolaylı olarak, dirseklerinizi çalışmak ve “ben”, boynunu ederim. Daha fazla ağırlık kaldırmayı başlarken, stabilizatörler olarak, abs, bacaklar ve sırt çalışmaya başlar. Yalıtmak ve (kavrama) göğüs (statik) biseps ve ön kol çalışan bench flyes, karşı, derler. Muhtemelen gövde sabitleme bir sorun olacak kadar ağır ağırlık kullanmayacaksınız.

Yani, temel bileşik hareketleri olurdu:

1. Bench press

2. Ağız kavgası

3. Omuz basın

4. Satır

5. Barfiks/chin-ups

Eğer sadece bu egzersizleri yaparsan, iyi bir başlangıç olacaktır.

Siyahr Serbest ağırlık ve makine karşı “lastik bantlar” –

Sağ yarasa kapalı, makineler gibi değil. Ağırlık yığını ile bir “hepsi bir” makine K-Mart ya da Wal-Mart’tan 300 doların altına alabilir. Onları sevmiyorum. Hareket hiç bir yelpazesi var. Olursa olsun ne kadar özgür “kayan” kol, vücut hareketlerinin bir uçak, eklemlere tehlikeli kilitlenmiş. Yine hareket yok aralığıdır.

Satın herhangi bir ekipman, hareket tam aralığı için kapasitesi olması gerekir. Bu yüzden benim için sadece göz için serbest ağırlık ve “lastik bantlar” bırakır.

Geçmişte, egemen ev spor salonu Bowflex tarafından geride olan Soloflex oldu. Büyük dezavantajı, her zaman fiyat olmuştur. Pahalı olduğunu.

Bodylastics çok daha uygun bir sistemdir. Serbest ağırlık ya da başka bir şey olsun ne olursa olsun gitmek için muhtemelen en ucuz yolu.

Nihayet zamanlarda, Jake Beden yaklaşık 100 dolar için X Unsurü ile 200 kmart’tan (dolar) ve Weider 200 Kule ile çıktı. Her iki sistem kapı takmak ve egzersizleri geniş bir yelpazede erişim sağlar. Fakat henüz bu iki kullanmadım, bu yüzden gerçekten özel etkinlik için Konuşamıyor. Sahila bu tartışma için Bowflex koyarak, tüm benzer artıları ve eksileri var.

Arkaıları –

1. Fiyat. Bakın, 200 Kulesi için 200 ila 160 (Fakatzon) $ve $ile bile olacak gibi (Hedef veya K-Mart gibi perakendeciler), hala serbest ağırlık bir sistem daha ucuzdur, bir kez hepsini bir araya var. Temel Bodylastic sistemi az 50 dolar ve en pahalı olan sadece 100 dolar.

2. Uygun. Kaldır şunu, kes şunu, çok yer almaz. Çocuklar varsa, çocuğunuzun zarar alma hakkında endişelenmenize gerek yok.

3. Egzersiz çok şey yapabilirsiniz varyasyonları.

4. Hızınızda çalışma rahatlığı, zaman, senin evinde.

Eksileri –

1. Soloflex ve Bowflex bile, direniş bana dengesiz gibi görünüyor. Hareket yelpazesi severim, ama streç bantları ile direniş daha düzensiz bile görünüyor. O dışarı çıktığında, gerçekten konuşacak bir gerilim var. Ve en sonunda, direniş de “sakin görünüyor.” Belki de benim.

2. Sıçrayan ve momentum kullanmaya başlamak için çok kolay. Momentum tamamen alakasız egzersiz yapar. Hareketleri sıkı ve kontrollü olmalısın. Adamlar 200 Kulesi ile omuz üzerinden atmak çok hızlı, patlayıcı yaptığını taklit eden serbest ağırlık çoğaltma olarak ne önerirsiniz bina Kas değil, değil reklam gördüm.

Yinel olarak, eğer alanı eksikliği Varsa, bir güvenlik kaygısı var ve bütçeniz 100 dolar ya da bu sistemler için çalışabilir. Eğer yüksek bir artış 15 kat üzerinde yaşıyorsanız, bu sizin için gerçek bir seçenek olabilir. Ve düzensiz hissediyorum yorumlarımı rağmen, beni yanlış anlamayın, direnişin gerçek. Katilikle harika bir ter alabilirsiniz. Yalınce sıçrama yapmak! Ve tüm gerçek inananlar için “lastik bantlar dediğim için özür dilerim.” Teknoloji gerçek. Direnişin gerçek.

Yeni başlayanlar için biraz kilo olduğunda ama sonunda, açıkça serbest ağırlık bir avukatım. Hareket tam kapsamlı olarak ellerinizi ölü ağırlık hissi gibi bir şey yok. Pompa farklı hissediyorum farklı ve direnci üstündür. Streç bırak, ölü ağırlık, çekme gibi, harika bir duygu.

O dedi, evde demire ihtiyacın olan şey bu, etkili bir şekilde

Gerçek Temel –

1. Ayağı ile tezgah-lat Kulesi ve bacak uzatma hünerlere sahip olanlar geçmek. Lat kule belki de iyi olurdu triseps pressdowns sanırım. En hareket yok yelpazesi var. Lat pulldowns kısa kollu çok kısa sürece bir ayak seyahat edecek. 100 dolar Kmart ya da Spor Otoritesi de iyi bir tezgah alabilirsiniz.

2. Vinil ağırlıkları atlamak, sonunda, çimento, dışarı sızmaya başlayacak ve her yerde olacak.

3. Demir döküm – bize düşük ve erkeksi bir sesle tüm konuşmak dökme demir atalım. Kafalayan ya da bu kadar 129 dolara set 100 lb al. Biraz düşündükten sonra ayarlanabilir dambıl tavsiye ederim ama yok edecektim. Kafaka bir 130 dolar falan, 25 lb dambıl bir çift olur. Ayrıca, bir acemi olarak, değişen dambıl iyi bir egzersizdir.

4. Çubuğunu yukarı Çekin. Nihayet zamanlarda Demir Spor salonunda egzersiz bar var ve onu seviyorum. Kapının hemen takar. Sağlam ve köpük kulpları harika hissediyorum. Eğer başka bir şey yaparsanız, barfiks ve şınav ter gider. 29,99 için Kmart de var, karar ver bence. Ucuz bar ama Demir bir Spor salonu iyi alabilirsiniz.

Yani, temel tezgah, halter seti, ve Demir Spor salonu $yaklaşık 260 çalışır. Bunun üzerine, çalışmak istediğiniz yere bağlı olarak, paspaslar ihtiyacınız var, 20 dolar falan olabilir. 280 dolar demir pompalama başlamak için üstleri arıyoruz. Parka kafa ve çene-up ve dips yapmak sürece yapmak zorunda olacak bir yatırımdır. Hey bu iş olacak!

Bir kenara, sadece dahil dambıl ve vücut ağırlığı bu muazzam eser orada rutinleri vardır. Açıkçası bench press ve deadlift gibi bileşik hareketler vardır, ama bu iş çıkışları hala çok iyi. Ve ARTI, ihtiyacınız olan tüm dambıl var.

Bir kenara olarak, bu konuda her şeyi yeni yeni, ya da bir şey satın almanız gerekir, sadece yerel sınıflandırır vur kuruşa kullanılan almayın.

Fakat konuşmamız gereken bazı konular vardır:

Arkaıları –

1. Direniş var ama ölü ağırlık ve olumsuz yönü kas kasılması eşsiz hissediyorum Kas bina için sadece üstündür, benim düşünceme göre.

2. Kendinizi itmek daha kolay. 10 kilo kadar £ 10 £ olduğunu. Ölü ağırlık oldukça basit.

3. (Ve güç) gerçek güç çok faydalı. Ağırlıkları değiştirerek, yerine halterler yapıyorum, bir kez yapılır her şeyi yeniden düzenlemek; tüm büyüme katkıda bulunur.

4. Ölü ağırlık tendon ve bağ gibi temel yapıları işi.

5. Ölü ağırlık kemikleri kırabilir, çünkü ölü ağırlık saygı oluşturur. (bkz: eksileri)

Eksileri –

1. Nihayet not, tehlikelidir. Tek başına evde çalışmak, dikkatli olmak gerekir.

2. Islaklı insanlar, benim gibi Vücudumun yarısı artrit için, ölü ya da serbest ağırlık eklemlere zor.

3. Bu tüm alanı kaplıyor ve (ha – ha – ha) ağır. Bodrum ve garaj için mükemmel. Yüksek katlı daire için öyle mükemmel değil.

Her şeyde olduğu gibi, karşılaştırmak ve bütçe ve durum açısından en iyi kararı vermek için kontrast gerekir.

Şimdi, eğer sadece dışarı başlıyor ve hiç değil, gerçekten önce kaldırdı, yukarıda gerçekten gidiyorsun almak için ihtiyaç vardır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply