Welcome, visitor! [ Login

 

Şemdinli Eve Gelen Escort Hera

  • Listed: 15 Haziran 2020 02:50

Description

Peki, moda her zaman minyon kadın meyilli olduğunu inkar edemeyiz. Birkaç istisna dışında, çoğu defile pist üzerinde 10 cm topukla yürümek kendi haline sıska kadınlar var. Eğer artı tarafta birisi varsa, sınırlı seçenek ve kafa karıştırıcı stilleri ve kuralları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Daha basit, büyük beden kadınlar için en iyi moda kuralları biraz tartıştık. Ben harcamak için bir servet yoksa diye, bu fikirleri doğru stil karar vermede yardımcı olacaktır.

1. Arkaık bol elbiseler. Bu gevşek ve kötü takılmış giysiler karın ya da büyük silah gizlemek olmaz. Vücudunuzun uygun bir şeyler giy doğru yerlerde eğrileri sarılıyor. Bazı şaşırtıcı markalar kadın artı boyutu giyim ile anlaşma ve boyutlarda bir dizi için seçenekleri bulabilirsiniz.

2. İtimat ve konfor giymek. Konutet, doğru okudunuz. Ne giymek rahat olmadığınız sürece, asla iyi hissedeceksiniz. Boyutu ne olursa olsun, etkili rahat hissetmek gerekir. Tarzı tüm moda yorumlama kişisel yollar ve kurallara göre her zaman oynamak zorunda değilsiniz.

3. Shapewear için bak. Birçok kişinin inandığının aksine, shapewear vücut yağ gizlemiyor. Bunun yerine, eğrileri sarılmak ve kolaylığı ile daha fazla giysi giymek için izin verir vücut tonlama yardımcı olur. Giysiler ve etekler basit üstlerine kadar her şey Kaya, iyi shapewear olduğu sürece yapabilirsiniz. Shapewear gerilebilir ve uygun kumaştan yapılmış olması gerekir, çünkü bilinen ve ünlü bir marka Satın almak, ekstra ipucu.

4. V yaka Üstler için gidin. Eğer armut şeklinde bir vücuda sahipseniz, vücudun üst kısmını vurgulamak için V-boyun üstleri giymek gerekir. V-boyun ağır bacakları olan kadınlar için ideal olan vücut merkezi, dikkat değiştirme yardımcı olur.

5. Kırpma üstleri kaçının. Kırpma üstleri her yerde eğilimleri olsa da, bu herkes için iyi bir seçim değil. Büyük beden kadın bel ve karın çevresinde yağ karşılanmasında yardımcı olabilecek uzun üstleri, düşünmelisiniz. Eğer bu tarz kaptirmis, sadece yüksek bel kot pantolon bir çift ile üst maç vardır.

6. Topuklu ayakkabı giy. Topuklu bir kız Harika görünüyorsun, ama artı-beden kadınlar, topuklu yükseklikte bir yanılsama ekleyebilirsiniz. Ayrıca blok topuklar deneyebilirsiniz ve çok takozlar ise kalem topuklar ve ince topuklar her zaman büyüktür. Yalınce seçtiğiniz çifti rahat, özellikle o gün yürümek istiyorsanız, emin olun.

7. Nihayet olarak, doğru makyaj olsun! Hiçbir şey güzel bir yüz vuruş, mükemmel bir görünüm oluşturma konusuna gelince. Makyaj fikri seçmeden önce durum ve genel kıyafet anlamak. Sağ dumanlı gözler veya bir pop-yüz özelliklerini vurgulayan renkli yaz dudak rengi, her şeyi mükemmel bir seçim olabilir.

Online dolap sizin için en doğru markaları bulmak, ve bu yüzden vücut şekli ve tipi uygun birini seçebilirsiniz, o dükkan senin, birden fazla boyut düzeni, ne zaman!

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply