Welcome, visitor! [ Login

 

Yüksekova Arabaya Gelen Escort Selda

  • Listed: 16 Haziran 2020 02:50

Description

Yardımcı Kadın dövüş sanatları tarzı öğrenme cinsel ve fiziksel şiddete karşı kendini savunmak, tecavüz, hırsızlık, taciz ve daha fazla olabilir. Kendilerini korumak için dövüş sanatları kadınlar bazı stil öğrenmek önemlidir. Bu dövüş sanatları kendini savunma öğrenmelerine yardımcı olabilir, çünkü bazı tehlikeli durumlar dışında onları almak yardımcı olabilir. Dövüş sanatları tarzı seçerken kişiliğinize uygun bir seçim yapmalısınız.

Siyahte

Burası Şark dövüş sanatlarının en eski şeklidir. Kadınlar arasında, bu öğrenmek için seçtikleri kendini savunma tekniklerini en popüler şeklidir. Zorlü bir kişilik oluşturmalarına ve vücut hatlarını geliştirmek yardımcı olacaktır. Bu tarz silahların kullanımı da dahil olmak, ancak bunun yerine tekmeler ve grevler kullanır. Bu tekmeler ve grevler basınç noktaları çektirilen ve uygularken daha dikkatli olursunuz, hem fiziksel hem de zihinsel olarak yardımcı olacaktır. Mümkün kötü niyetleri ve gelişmeler için dikkat yardımcı, göz ve el koordinasyonu kurar, ve vücudu güçlendirir.

Muay Thai

Bu tarz Tay insanlar tarafından uygulanmaktadır ve daha fazla kick boks popüler çini tarafından bilinir. Askerler için eğer göğüs göğüse mücadelede ya da silahlarını kaybetmiş yapmaya varsa silah olmadan mücadele etmeyi öğrenmek kendini savunma tekniği olarak öğretildi. Bu tarz silahlar ayak, kafa, diz, yumruk gibi kullanarak, içerir ve dirsek ve uygulanan en ölümcül ve güçlü bir stil olarak kabul edilir. Bu stil sadece kendini kadınlara faydaları-savunma ama popo ve bacaklarınızı tonlama için harika. Büyük kardiyo egzersizleri onun yüzünden kilo kaybına yardımcı olur.

Tekvando

Bu Kore dövüş sanatları bir tarzıdır. “Kırmak veya ayak ile grev” demek. Güney Kore’de, kadınlar için dövüş sanatlarının en popüler tarzıdır. Felsefe bir arada, kendini savunma, spor, egzersiz ve meditasyon olduğunu. Taekwondo bütün bedeni kullanır çünkü kadınlar doğal fiziksel gücünü artırmak için yardımcı olur. Bir kadının kalçaları, çekirdek ve kollarını güçlendirmek için yardımcı olur. Oldukça zarar verici olabilir ve kadının bir savaş saldırgan gücü yardımcı olacak pek çok tekmeler kullanır.

Jiu Jitsu

Bu bir kadın fiziksel olarak agresif ve güçlü olmak için yardımcı olacak ve fiziksel olarak zayıf olanlar için dövüş sanatları mükemmel bir tarzı olan Brezilyalı bir spordur. Bu tarz kaçış, tutmak, kontrol yöntemleri kadınlar öğretir, ve genellikle daha güçlü ve daha büyük olan saldırganlarını uzak dur. Birisi açıları ve kaldıraç prensipleri kullanarak bunların üzerine ise hızlı hareketlerle kurtulmak için nasıl kadınlar öğretir.

Bu dövüş sanatları birçok farklı stilleri vardır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply