Welcome, visitor! [ Login

 

Yüksekova Harika Escort Sezen

  • Listed: 9 Haziran 2020 19:01

Description

Günümüz ilişkilerinde en büyük etkilerden biri bir yanlış anlamaya dayanıyor. Yemekk Bir duygu olduğunu “Eğer aşkın ne insanlar sorarsanız, en yaygın yanıttır.” Hissal bir devlet olarak aşkı tarif ettiğimiz sürece, evlilikler risk altındadır. Şaşırdın mı? Filmler, şarkılar, romanlar ve bu şekilde karakterize eğilimi çoğu insan bu şekilde aşkı tarif nedenidir. Asla bir araya geldi başka bir kişiye aşık olan romantik bir fikir harika bir fantezi. Fakat eğer bir dakika ve düşün, gerçekten mantıklı mı?

Yani bu fantezi çekilir neden anlaşılabilir. Nihayetuçta, Yemekk Bir duygu ise, çok daha kolay tüm bu çıkma işlemi yapar. İlk olarak, potansiyel bir eş otomatik bir süreci tercih ediyor. Odanın bir Bayan görüyor ve biyokimyasallar senin yayık başlar. Beynin çekim ile ilgili maddeler salgılar gibi harika hissediyorum. Tanıştığında duyduğun şarkı, dinlemek her zaman yoğun duyguları körüklüyor. Sorunları da önemliymiş artık kaybolup gibi görünüyor. Bu seçim için tüm sorumlu değiliz. Yazgınız, yerine göre yapılıyor.

Eğer diğer kişi de aynı şekilde hissediyor, bir bağlantı başlatılır. Bir ilişki sürdürmek için başlarken harika hissediyorum. Eğer duygular devam ederse, doğru yolda olduğu daha belli bile olur. Eğer duyguları azalmakta, bu ilişki bir olmayabilir karar başlar.” Tamamen beyin kimyası ve ortaya çıkan duygusal tepkiler tarafından yönlendirilir. Bu integral karar tamamen duygu değil, mantık, akıl ya da pratik değerlendirmeler yapılıyor.

Çekim radarımız nereden geliyor? Beynimizin nasıl odanın yabancının bizim için doğru bir karar mı? İki kişi aslında bu nedenle ayrı olup, çocuk ve diğer kişi şimdi birlikte bir ilişki içinde olduğu uzun bir hikaye kısa yapmak için, çocuk yaştaki üç yıl öğrenin. Bu aşkın ne olduğunu öğrenirler o zaman. Ne yazık ki İlköğretim öğretmenlerimiz, ailemiz, her zaman sevgi dolu bir ilişki için en iyi model değildir. Eğer çocuk kötü bir ev ise, bunu beynine benzer şekilde küfürlü erkekler çekici olmak için programlanmış olacak. Eğer çok yargılayıcı ve eleştirel bir evde büyüdü ise, reddetme ve stopaj bireyler için çekici için programlanmış olacak. Unutmayın bu seçimle ilgili hiçbir mantığı ya da doğru ve yanlış. Beyin tarafından programlanmıştır şey tamamen bu.

Kafaka bir deyişle, çekim bizim üç yaşındaki duygusal anlayış tarafından istenir. Bunu bir düşünün! Üç yaşındaki bir sonraki eş seçmek ister misiniz? Us ve mantığı bir doz ile uzun süreli bir ilişki peşinde önce bu biyolojik işaretlerin takviye etmeliyiz. Çekim karar verme sürecinin bir bileşeni olabilir ama birincil itici güç olmamalı. Üç yaşındakiler sadece anlayışlı ya da bilge değildir.

Bağlamda bu koymak için, evlilik için birincil motivasyon olarak aşk eski bir yüzyılda yaşıyoruz. Bundan önce, daha pratik hususlar karar verme süreci hakim. Çiftin ailesi arkadaşları seçiminde etkin bir rol oynadı. Çiftin her bir üyesi diğer Yukarı giydirin ve gelecekteki ailelerini beslemek gereken ne dayalı boyutlandırma olacaktır. Eşlerin ailelerinin temel ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli becerileri var mı? Temel ihtiyaçlar artık duygusal/biyokimyasal olarak bizim memnun olduğumuz duruldu sadece darbeleri üretilir.

Bir kez aşk hakkında internette bir sohbet yaptı. Yemekk Bir duygu olmadığını söylediğimde, nefret tepkiler ve aşağılamayı öneriler bir telaş aldı. Ayrımlı bir tanım çok söyleyiş bile genç kitlenin çoğu tarafından tolere olamazdı. Sanki inanç sisteminin ayrılmaz bir parçası onları soymak ve yaşadıkları çok temel tehdit ediyormuş gibi hissediyorum.

Bu son derece yanlış inançlarımız işgal nasıl. Herhangi bir küçük meydan, uzmanlık ve karakterim güçlü ve kesin bir saldırı olur. Bayağıl olmak gerekirse, temel bir inanç zorlu kesinlikle güçlü bir tepki teşvik edecek. Fazla romantik fantezileri bizim aslında onu korumak için ilişkilerimiz iyi olmak fedakarlık biz gerçek olmak istiyoruz.

Yine mantık söylemekten nefret ediyorum ama lütfen aydınlat beni. İnsan aynı anda iki zıt duygu tutamayız. Eğer kocam kızgın olsaydım, artık aşk duygusal tanımına göre onu sevmek mümkün olacak. Bir çok insan aşk masalına inanıyor olmaları çok ilişki erimesi nedenlerinden biridir. Eğer hayatta kaçınılmaz olan zor zamanlar geçiyor, biz bir duygu olarak sevgiyi devam edemeyiz. Oldukça stres ve anksiyete boğulmuş ve Yemekkları gibi “bu duyguları yorumlamak oluruz.”

Yavaş yavaş ilişki aşk duygusunu yeniden olamaz kolayca kurulan çünkü negatifliği ile rahatsız olur. Bu duyguyu yeniden kazanmak için mücadele ederiz gibi ilişkimiz başarısız olduğunu düşünmeye başlıyoruz. Yerine geçici olarak kaybettiğini doldurmak için bırakarak daha iyi olabiliriz. Acı çeken doğmak öfke ve hoşnutsuzluk ve tabii ki, bizim çocuklar. Yemekk sorusunu bir kez daha başka bir tanım, zaman içinde daha doğru ve daha sürdürülebilir olup olmadığını görmek için bakarak değer olabilir?

Eğer Yemekk Bir duygu değilse, o zaman nedir? Yemekk bir fiildir ve yerine bir duygu daha bir eylem olarak anlaşılmalıdır. Bu kavramı en iyi yansıtan ruh gibi aşk mektubu “ben bu tanımı davranış tarafından desteklenen bir karar.” Nasıl farklı? Yine yukarıdaki örneğe geçelim. Fakat şimdi Yemekk Bir duygu değil, kocama bağlılığım geçici devlet benim etkilenmez karar verdim bazı algılanan günah için kocam kızgın oldum. Kızgın olabilirim rağmen, yine de bunu yapmak için benim karar dayanarak onu sevebilirim.

Bunun yerine kızgın olduğum için düşünmeden veryansın edilen, uygun bir karar benim için hareket ettim ve oturup öfke ve hayal kırıklığı kontrolsüz ifadesi olmadan ne tartışmak. Psikolojik kan çizim olmadan sorunu çözmek ve bu tartışma sadece ilişkimizi daha güçlü hale getirecek. Benim duygu öfke şefkat ve anlayış döner. Olgunlaşmamış bir tepki sonuçta, duyguları kısacık ve anlık olayları ile ilgili kararlar alma vardır.

Bir eylem karşı bir duygu olarak aşk arasında bir ayrım ilişkiyi korumak için sorumlu olan temel varsayımı ile ilgilidir. Eğer eylemleri rehberlik duygular kullanıyorsanız, o zaman birbirlerinin durumunu daha iyi hissettirmek için arıyor. Gereksinimlarımızın karşılanmaması zaman, eş ya da ortak olarak görevinde başarısız kişi olarak görüyoruz. Ancak, düşünme odaklı tanımına ötelemek, duygu ile kişi çözmek için sorumlu olur. Bunun yerine kendimiz dışında arama, duygu ve ortağımızı karşı sevgi dolu bir şekilde duygusal durumu ne olursa olsun bizim hareket hakkında düşünmeye bekleniyor. Onlarla biz kendi duygularımızı sorumluluğunu ve yol alırsak aşk duygusunu teşvik ediyoruz. Yemekk olgun tanımını sadece sevgi almak, sevgi dolu, yok olma yolunda ilerliyor.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply