Welcome, visitor! [ Login

 

Yüksekova Otele Gelen Escort Seda

  • Listed: 16 Haziran 2020 02:50

Description

Ben Stiller, Owen Wilson yıldızlar ve Will Işıkrell filmleri komik. Ancak, Zoolander bu üç komik adamlar alıyor ve erkek modelleme “acımasız dünya hakkında bir hikaye” ekleyerek ante up. Nihayetuç çalışma süresi seksen onun büyük bir yüzdesi-dokuz dakika gülme tutacak bir film. Filmin yönetmenlik ek olarak, Ben Stiller başrolde oynuyor. Onun karakteri Derek Zoolander var. Derek bir zamanlar dünyada bir erkek moda model numarası vardı. Ancak, karakter Owen Wilson tarafından canlandırılan olan Hansel, bu unvanını kaybetti. Derek üstüne düşmesi ile ilgili ise, Jacobim Mugatu Malezya Kafabakan suikast için bir plan yapıyor meşgul.

Mugatu bir moda İmparatorluğu sahibi, oynadığı Will Işıkrell tarafından. İmparatorluğunu zarar Malezyalı çocuk işçi koruma yasaları korumak istediği için Kafabakana suikast yapmak istiyor nedeni budur. Suikastten yürütmek için en iyi yolu, kirli işlerini yapması için bir erkek modeli beyin yıkama olduğunu Mugatu karar verir. Mükemmel beyin yıkama hedef olarak seçer Derek etti. Mugatu planını yürütüyor gibi, Matilda Jeffries Derek aşağıdaki başlıyor. Matilda Derek hakkında sert bir yazı yazan bir gazeteci. Ancak, şimdi onun fikrini Gözden ediyor.

Ben Stiller için Matilda, güzel Christine Taylor oynadığı ve gerçek bir eş. Film devam ettikçe, Derek, Hansel ve Matilda etkileşimi ve büyüyen bir ilişki izleyeceğiz. Zoolander boyunca, Jerry Stiller, Jon Voight, Milla Jovovich, Judah Friedlander ve Vince Vaughn tüm filme katkı sağlıyor. X için David Duchovny, aslında bilinen en iyi Dosya ve Gösteri başlasın Californication seks bağımlısı yıldızı, J. P. Prewett olarak özellikle mizahi bir katkı sağlıyor.

Prewett Matilda uyarır ve moda endüstrisinin güç tehlikeleri hakkında Derek eski bir el modeli. Film üretim beri, yaklaşık on yıl önce, Zoolander iyi bir şarap gibi yıllanmış. Komplo saçma doğada bu film gerçek bir pislik yapmış olsa da, oyuncular güçlü teslim ederek kurtardı. Dünyanın önceki en iyi erkek moda modeli olarak, Derek tahmin edilebileceği gibi loş ve sığ. Sunduğu en önemli yetenek imza Mavi Çelik yaptığı hareket. Ancak, film ilerledikçe, hala Derek bu Stiller gösterir insan yüzü var.

Owen Wilson genellikle aynı karakter türü oynamak için eleştiriler alıyor. Ancak, kişiliği çok keyifli izlemesini yapar. Ve Will Işıkrell bu şarlatan Yarı Pro, diğer yetenekli komedyenler üst mizah üzerinde onun etkisini en üst düzeye çıkarmak için ona izin verir ile ekran paylaşmak için güçlü olmak gibi bir film taşımak istedi zaman etkisini kaybedebilir süre. Seviyeli olarak birkaç farklı kablo kanalları Zoolander yakalamak, eğer bu film tuhaf bir mizah tam anlamıyla yaşamak istiyorsanız yapabiliyorken, DVD kiralamak gerekir.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply