Welcome, visitor! [ Login

 

Yüksekova Yeri Olan Escort Sevda

  • Listed: 16 Haziran 2020 02:50

Description

Geçen yıl, aşık Lisbeth Salander, en sürükleyici, heyecan verici, zor bir düşmüş, ve şimdiye kadar oluşturulmuş edebiyat kahramanlarından yetkisi var. Öldüren bir adam onu büyülemiş, kadınlar ve sözde zaaf onların hedefleyen kadın düşmanlığı ve şiddet dolu bir topluma karşı kendini savunmak için beceri, zeka ve güç veren onu ve beni. Lisbeth Salander beş metre boyunda daha az olabilir, ama geri fiziksel olarak savaşır ve entelektüel hayatta kalma akut için içgüdülerine ve acımasız. Okul, yangın ışıkları şiddet ve dejenere babası onu dövüyor o okulda bir kabadayı için bir sopa alır, ve sadece 12 o zaman bir kurumda bir psikiyatrist tarafından aşırı dayanıklıdır. Şimendifer istasyonunda sarhoş adam, vasisi, polis tarafından kovalanan, babası tarafından vuruldu, tecavüz ve hayatta üvey kardeşi tarafından gömülü dövdüğü o zaman geri eşit şevk ile savaşıyor… ve yalnız bunun için herkes – erkek ya da kadın yardım almadan yapabiliyor.

Cizrelararası Af Teşkilatü’ne göre, “sadece ABD’de her yıl 700 bin kadın tecavüze uğruyor.” Ayrıca kadınlara yönelik şiddet için aşağıdaki örnekler gösteriyor:

  • Bangladeş’te tüm cinayetlerin %50’sini partnerleri tarafından kadın
  • İngiltere’de, her dakika, aile içi şiddet mağdurlarına yardım için bir çağrı
  • Dünya Bankası’na göre, en az beş kadın ve kız çocukları için de hayatının bir noktasında dayak ya da cinsel olarak istismar edilmiştir.

Stieg Larsson tüm kadınlar özellikle üç kitap onun tüm kadın gücü dünya açıkça küçük düşürücü ve onları mağdur etmeye çalışır, kadın savaşçılar, ve aslında konu etrafında çerçeveli olduğundan ve öğrenme için bir kahraman yaratmak için yeterli bir ilerleme idi. Kendini onunla donatılmış Larsson koruma — sans fotografik hafıza ve hack becerileri Lisbeth Salander tarzı takip için birkaç ipucu:

Mace ya da Biber gazı: Lisbeth ilginç nesnelerle dolu bir çanta taşır, ve bunlardan biri geçici olarak onu güçsüz işleme ve kaçmak için yeterli zamanı sunmak 60 dakikaya kadar saldırgan kör olan Mace şey. Kadın Hukuku hedef olduğunda Mace ve biber spreyi gibi haklar arasındaki farkı bildiren kadınlar için büyük bir sitedir.

Taser SilahıGerçekten mağdur merhamet onun kendilerini bulduklarında ağlamak her ne kadar onlar genellikle haydutlar, tecavüzcüler, katiller … … onlar değil çünkü : o çok küçük olduğundan, Lisbeth onu ilk “kurban bastırmak gerekiyor,” tırnak içinde bu kelimenin yer. Biri, kasların elektrik akımı bozan bir kontrol amaçlı, yine onu güçsüz işlerken. Bu yüzden sorgulamak veya onları cezalandıramaz çok yaratıcı ve becerikli bir şekilde onları bağlamak için Bizim kahraman sağlar. Çantalarımızı yerleştirmek için hiç fena değil küçük bir silah sadece durumda.

Boks: Lisbeth değil sadece silah kullanmak için işlemek onun saldırganların hareketsiz yeterince uzun kurtulmak onları … o da elde boks becerileri, hangi olduğunu gösterdi bize ikinci kitap Ateşle oynayan Kız. Kendi iradesiyle, adam tam bir boks kulübü girdi ve çocuklar — o mu savaşmayı öğretti o inatla ısrar ediyor. Onların yumruklar alıyor, yüzü düşüyor, ve hemen biraz daha mücadele etmek olur. Özellikle önemli kendi hayatını kurtarmak için daha büyük, daha güçlü adamlara karşı kendini korumak için kullandığı savunma taktikleri öğreniyor sırasında zarar görmesini korkmuyor

Kimseye İtimatmeyin: Lisbeth güvendiği çok az insan vardır. Savunma onun yazdıklarının üzerinden toplayan evini emanet ettiği sadece ismen biliyor kime; Mikael Blomkvist, gazeteci; ve müttefiki hackerlar için kız arkadaşı/sevgilisi güveniyor. Büyük sertlik ile, tüm yol onun için yaptıklarıyla kendilerini kanıtlamak için birkaç istisna dışında engelleme ikiyüzlü ve utanmaz adi … kendilerini kanıtladılar için … polisler, avukatlar ya da Hekimlar güvenmek reddediyor. Doğrusunu söylemek gerekirse, idareli herkes o kadar iyi niyetli ki güvenelim.

Sırlarını Korumak: Kimseye güvenmiyor çünkü, Lisbeth birkaç kelime … bir kız ve sırları … … yani sadece ona ait. Siyahnlık, sessiz, düşünceli, ve şüpheli bir kişi olduğunu ve bu nitelikleri ona iyi hizmet. Sırlarını dışarı tek sefer kullandı ve onu istismar eden erkekleri tabutun kapa tırnak için. Sırlar gün ışığına değil, çünkü onlar sır olarak adlandırılır ve çok kolay güveniyoruz çünkü, hayatımızın karanlık bölgelere de aklımız tabutun içinde çivilenmiş zaman iç özlemler bizim anlaşıldığı ve görüldüğü ve — diğerleri tarafından tanınmak … ama daha iyi ücret onlar sızıntısı onlara izin verdik.

Poker ve Dış Kabuk: Lisbeth bir poker yüzü ve bir dış kabuk arkasındaki gerçek kimliğini gizler. Siyahnlık grunge giyim altında gizli bir ejderha dövmesi — derisi ile kaplanmış yüzünü deldi ve boyalı … vücudu kendini kontrol ve müfreze bir portre çizmek için birleştirilir. Seviyor, üzülüyor, nefret ediyor ve acıyor, ama kimse bilemez. O, inandığı her şeyi saklıyor, ve çoğu insan rahat yaklaştığını hissetmeye olmaz bir insana abartılı ve sosyal açıdan kabul edilemez bir karikatür altında bilir. Kıyafet ve dış görünüş onu ulaşılmaz yapmak, ve bu nedenle, genellikle kadınlara karşı hedeflenen kasıtlı saldırılardan korumak. Gülümsüyor ve wiles için yüz taş soğuk algınlığı ve inatçı duygusal ve psikolojik saldırılar, hatta daha fazla koruma sağlar. İyi korunan, içte ve dışta, o hayat … az onun kadar … … arasında bulunan ve sadece önemli insanların gerçek onu görmek. Bu bir aşırı biraz, ama poker yüzü olanlar genellikle suistimal edilir. Eğer kol ve duyguların üzerinde kalp giymek ise tüm yüz … insanlar senin için sana ulaşmak için ve nasıl bilmek eğilimindedir.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply