Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Hakkari’ye arazöz

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Hakkari Belediyesine hibe edilen 2017 model 13 ton su kapasiteli arazöz hizmete alındı. Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, arazözün üzerindeki donanımlarla kentte birçok ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olduğunu söyledi. Arazözün sulama, su taşıma ve temizlik hizmetlerinde yararlanılmasının yanı sıra üzerindeki itfaiye donanımıyla acil durumlarda yangınlara müdahale özelliği taşıdığını kaydeden Epcim, aracın ayrıca temiz su tankeri olarak kullanılabilecek 13 tonluk hacme sahip deposunun bulunduğunu kaydetti.
Belediyenin temizlik hizmetleri ve sulama gibi çalışmalarında yararlanacakları aracın Hakkari’de verilecek hizmetlere destek olacağını ifade eden Epcim, arazözün teknoloji ve donanımları ile araç parklarındaki en önemli makinelerden biri olduğunu dile getirdi. Aracın Hakkari’ye hayırlı olmasını dileyen Epcim, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve diğer yetkililere teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Vücuduna bağladığı uyuşturucuyla yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri