Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çukurca’da referandum ve yatırım heyecanı

16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum çalışmaları çerçevesinde Ak Parti 23. Dönem Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, 25. Dönem Milletvekili adayı ve eski il başkanları, Çukurca ilçe Başkanı İ. Halil Yıldız ve beraberlerindeki partililerle Çukurca sınır köyleri olan Çığlı, Gündeş, Yeşildere ve Üzümlü Köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek 16 Nisan Referandum seçimleri hakkında detaylı bilgiler verdiler. Özbek ve beraberindekiler, vatandaşların talepleri ve köylerin genel sorunları dinlendikten sonra Çukurca ilçe merkezine geçerek parti teşkilatı ile birlikte esnafı ziyaret ettiler.

Esnaf ziyareti esnasında bir kahvede Çukurca ilçesinde 2017 yılı içerisinde yapılacak yatırımların koordinasyonu için ilçeye gelen Hakkari Vali yardımcıları Bekir Abacı ile Hasan Ongu’nun da hazır bulunduğu halk buluşmasında vatandaşların talepleri Çukurca Kaymakamı Mehmet Mut’a ilettiler.

Ardından Çukurca ilçesindeki vatandaşlarla sıcak bir ortamda referandum çalışmaları, hükümet ve belediye tarafından ilçeye yapılacak yatırımlar konusunda bilgilendirmelere devam eden Özbek ve beraberindeki partililer, esnaf ziyaretlerini tamamladıktan sonra ilçedeki taziyelere de katılarak akşam saatlerinde ilçeden ayrılıp geç saatlerde Hakkari’ye döndüler.

Bir önceki yazımız olan Hakkari Valisi Toprak Hakkari’deki hain kalkışmayı anlattı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri