Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Hakkarili çiftçi kadınlara ödül

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün destekleriyle kurulan Hakkâri Çiçeklerin Özü Kadın Kooperatifi adı altında bir araya gelen Hakkârili çiftçi kadınlar, yürüttükleri Süs Bitkisi Yetiştiriciliğinde Kadın Çiftçiler projesi kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödül almaya hak kazandı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara’da düzenlenecek olan programa, Hakkâri’den katılacak olan çiftçi kadınlar adına Nazlı Ecer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödül alacak.
Nazlı Ecer ve Elif Ermağan isimli kadın çiftçiler, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdullah Seven, proje koordinatörü İdris Uce ile birlikte Vali Toprak’ı makamında ziyaret ederek Ankara’da katılacakları program hakkında bilgi verdi. Kadın çiftçiler, proje kapsamında kendilerinden desteklerini esirgemeyen Vali Toprak’a teşekkür ederek, yöreye ait el dokuması kilim hediye ettiler.

Bir önceki yazımız olan TOKİ konutları için hafriyat çalışmaları başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri