Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hakkari’de asayiş uygulaması

Huzur ve güvenin sağlandığı Hakkari’de, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri güvenlik tedbirlerini elden bırakmıyor. Bir süre önce akşam saatlerinde il merkezi ve ilçelerde 700 polisin katılımı ile yapılan huzur uygulamasının ardından, bu defa ise asayiş uygulaması başlatıldı. 3 mahalle, 1 belde ve yüzlerce köyün ulaşımını sağladığı Karşıyaka Mahallesi Katremas Köprüsü’nde İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından huzur uygulaması yapıldı.

Öğle saatlerinde başlayan asayiş uygulamasına narkotik suçlarla mücadele, mali suçlarla mücadele, terörle mücadele, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, özel harekat, çevik kuvvet ve trafik ekiplerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda polis katıldı.

Yapılan kontrollerde kişilerin GBT sorgulamalarının yanı sıra el çantaları ve valizleri kontrol edilirken, sürücülerin de evrakları incelendi. Uygulama noktasından geçen bazı öğrencilerle ise polis sohbet etti.

Bir önceki yazımız olan Eski milletvekili Esat Canan gözaltına alındı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri