Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hakkari’de bahar temizliği

Hakkari Belediye Başkanlığı ekipleri, sabah saatlerinde Altay ve Atlı caddeleri ile ara sokaklarda bahar temizliği başlattı. 3 itfaiye aracı ile başlatılan çalışmalara esnaflar da ellerine aldıkları fırçalarla iş yerlerinin camları, kepenkleri ve tabelalarını yıkayarak destek verdi.
Esnaflar, bu güzel çalışmalardan dolayı Hakkari Belediyesine kayyum olarak atanan Vali Yardımcısı Cüneyit Epcim ile belediye temizlik personeline teşekkür etti.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Hakkari Belediye Başkanlığı İtfaiye Müdürü Bülent Keskin, bahar temizliği kapsamında Altay Caddesi üzerinde bulunan esnafların talebi üzerine tekrardan temizlik çalışması başlattıklarını söyledi. Keskin, “Havaların ısınmasıyla birlikte çarşı merkezinde bulunan cadde, sokaklar, kaldırım ve esnafların kepenklerini tazyikli suyla yıkıyoruz. Yolların tamamını çamurdan arındırdık. İlgi ve alakadan dolayı da esnafımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Hakkari’de 40 bin paket sigara ele geçirildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir