Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hakkari’de ‘Bilgi ve Değer Bağlamında Kadın’ paneli

Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen ve kadınların yoğun ilgi gösterdiği programa, Diyanet İşleri Başkanlığı Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanı Sedide Akbulut, İl Müftüsü Faruk Gürbüz ve din görevlileri katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan panel, minik öğrenciler tarafından seslendirilen ilahi dinletisi ve Hakkari Aile ve Din Rehberlik Bürosunun slayt gösterimiyle devam etti. Panelde açılış konuşmasını yapan İl Müftüsü Faruk Gürbüz, İslam’a göre ideal bir aile nasıl olmalı? Annenin görevleri ve vasıfları nelerdir? konularında kadınlara bilgi sunmak nedeniyle böyle bir programın düzenlendiğini belirterek amaçlarının huzurlu, sevgiye, saygıya dayalı bir aile meydana getirebilmek olduğunu söyledi.

Daha sonra söz alan Diyanet İşleri Başkanlığı Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanı Sedide Akbulut, Bilgi ve Değer Bağlamında Kadın konulu sunumunu gerçekleştirdi.

Bir önceki yazımız olan Şemdinli’de yola kaya parçaları düştü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri