Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hakkari’de futbol müsabakaları sona erdi

Yaklaşık 10 gün önce Şemdinli, Yüksekova ve il merkezinde 39 takım ve 510 sporcunun katılımıyla başlayan müsabakalar, oynanan final maçlarıyla son buldu. Yıldız kızlarda Yüksekova Kuruköy Ortaokulu ile Çukurca Şehit Bilal Soybilgiç Ortaokulu final maçında karşılaştı. Normal süresi 0-0 biten müsabakada, Yüksekova Kuruköy Ortaokulu rakibini penaltılarla yenerek şampiyon oldu.
Yıldız erkekler final müsabakalarında ise Şemdinli Boğazköy Ortaokulu, Yüksekova Mehmetçik Ortaokulu ve Çukurca Köprülü Mükkerem Akhanlı YİBO okulları mücadele etti. Müsabakalar sonunda Yüksekova Mehmetçik Ortaokulu birincisi, Şemdinli Boğazköy Ortaokulu ikinci, Çukurca Köprülü Mükkerem Akhanlı YİBO ise üçüncü oldu. Müsabakalar sonunda takımların ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal ve kurum yetkililerince verildi.
Ödül töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, takımlara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Kadınlara 4 bin çiçek dağıtıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri