Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hakkari’de “Geleceğe Farklı Bir Bakış” semineri

Hakkâri Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda Hakkari Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Sait Taylan’ın danışmanlığında düzenlenen seminere; akademisyenler, TEMA Hakkâri İl Temsilcisi Hilal Turgay ve öğrenciler katıldı. Seminere konuşmacı olarak katılan TEMA Vakfı İletişim ve Kurumsal İşbirliği Bölüm Başkanı Tanfer Dinler, girişimcilik ruhunun nasıl ortaya çıkarılacağı ve sürdürülebilir bir yaşam için doğaya, toprağa, tarıma sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Hakkâri TEMA Vakfı İl Temsilcisi ve Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Hakkâri Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Hilal Turgay ise, önümüzdeki dönemde Hakkâri için yapılacak faaliyetleri planlamaya başladıklarını belirterek, “Daha Güzel Bir Hakkâri İçin El Ele” diyerek herkesi sürdürülebilir bir gelecek için toprağa, suya, doğaya ve havaya sahip çıkmaya davet etti.

Bir önceki yazımız olan Hakkarili çocuklar için 29 Ekim’e özel oyun grubu parkı kuruldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri