Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kaşıkçı: “Şu ana kadar hep şeytan taşladık”

Bir kafeteryada kanaat önderleri için verilen kahvaltıya Yüksekova Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Kurdoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Uslu, Ziraat Odası Başkanı Adnan Onay, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Özdemir de katıldı. Kahvaltıda konuşan Kaşıkçı, “Bu zamana kadar hep şeytan taşlamışız. Yok şuydu, yok buydu. Artık şeytan taşlama dönemini bitiriyoruz. Biz Yüksekova’da hizmet yapma döneminde üstüne basa basa söylüyorum, hizmet yapma dönemini başlatıyoruz. 2017-2018’de iyi çalışacağız. 2019’da şu Yüksekova’yı hepimiz tanımayacağız. Caddesinden sokağına, altyapısından üst yapısına kadar her şeyi tamamlanmış olacağız. Buna baktığımızda Yüksekova’nın genel ve ana sorunlarını çözmüş olacağız” dedi.

İşsizliği çözmenin yollarının bir tanesinin de ilçeye organize sanayinin kurulması olduğunu ifade eden Kaşıkçı, “Türkiye’nin 81 ilinde sadece bir tane ilde organize sanayi bölgesi yok. Sınırlarında tek organize sanayi olmayan yerimiz Hakkari’dir. Bütün illerimizden ya şehir merkezinden ya da ilçesinde organize sanayi vardır. Şırnak merkezinde organize sanayi yok ama Cizre’de var” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Hakkari’de şehitler için mevlit okutuldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri