Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kato Dağı eteklerinde referandum çalışması

Bir süreden beridir referandum çalışmaları kapsamında Hakkari merkez başta olmak üzere ilçe, köy ve mezraları ziyaret eden AK Parti Hakkari il teşkilatının bu defaki durağı ise Kato Dağı eteklerindeki Geçitli köyü oldu. AK Parti Hakkari İl Başkanı Nurettin Fırat ve beraberindeki parti yöneticileri, Geçitli köyünde sıcak bir şekilde karşılandı. Kara bata çıka köy evlerini dolaşarak vatandaşlarla sohbet eden Nurettin Fırat ve beraberindekiler, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmaları hakkında vatandaşlara detaylı bilgiler verdiler.
Referandum çalışmalarından yanı sıra köylülerin sorun ve sıkıntılarını da dinleyerek not eden Başkan Fırat, güçlü bir Türkiye için herkesin referandum çalışmalarına destek vermesini istedi. Başkan Fırat, “Referandum, Türkiye için hayati önem taşıyor. Bu referandum ile Türkiye güçlenecektir. Partimizin tüm üyeleriyle bugüne kadar memleketin bekası için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Şunu tüm kamuoyunun bilmesini istiyoruz ki bizler memleketimiz için varız. Hakkari’de ilçe, köy ve mezralarda referandum çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızla bir araya geldik ve sıcak bir şekilde karşılandık. Bizleri sıcak bir şekilde karşılayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Sanatçı Aydın’dan Başkan Vekili Epcim’e ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri