Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kaymakam Kaşıkçı’dan esnaf ziyareti

Hakkari’nin Yüksekova Kaymakamı Mahmut Kaşkçı, çarşı merkezindeki esnafları ziyaret ederek, çay içip sorunlarını dilendi.
Yüksekova Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Kurtoğlu ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Çağrı Şentürk ile esnafları ziyaret etti. Cengiz Topel Caddesi üzerindeki iş yerlerine giren ve çay içip sohbet eden Kaymakam Kaşıkçı’yı karşısında gören esnaf, memnuniyetlerini dile getirdi.
Ziyaretinin ardından açıklama yapan Kaymakam Mahmut Kaşıkçı, “Yüksekova’ya geleli iki ay oldu. İnsanlarımız hep makama gelerek sorunlarını ilettiler. Biz insanlarımızın ayağına giderek hal hatırını dinlemek için cadde üzerinde bulunan esnaflarımızı iş yerlerinde ziyaret ediyoruz. Yürütmüş olduğumuz hizmetlerin kalitesini test etmek hem de çaylarını içmek istedik. İnsanlarımız bize gönüllerini açıp ikramlarda bulunuyorlar. Bu vesile ile esnafımıza teşekkür ediyoruz. Esnafımız, gidişattan ve huzur ortamından gayet memnun. Yüksekovalı kardeşlerimize huzur ortamına sağlamış oldukları katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra insanımızı rahatsız eden kimse olmayacak. Devletin tüm imkanlarını insanlarımızın rahat etmesi için seferber ediyoruz. Altyapı ve üst yapı hizmetlerini 1 Nisan’dan itibaren başlatacağız ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Hakkari Vali Toprak, Engelli Çocuklarla Kahvaltı Yaptı başlıklı makalemizde Çocuklarla, Emniyet Müdürlüğü ve Engelli hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri