Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tıp onlara mucize diyor!

Siyahi bir baba ve beyaz bir annenin çocukları olan Millie ve Mackenzie, birer tıp mucizesi olarak dünyaya geldi. İkiz kardeşlerden Millie babası gibi siyahi doğarken Mackenzie annesi gibi beyaz ve bu durum milyonda bir gerçekleşiyor.

The Sun’ın haberine göre ikiz kardeşleri sokakta görenler kardeş olduklarına bile inanmazken ikiz olmaları şaşkınlıklarını iki katına çıkarıyor.

Anne Joanne, ikizleri olacağını öğrenince eşi Larry ile hangisine benzeyecekleri hakkında saatlerce tahmin yürüttüklerini söylüyor. Joanne, İkisinin birden olacağı asla aklımıza gelmezdi. diyor. Larry ise çocuklarını parka götürdüğünde Mackenzie’nin onun olduğuna inanmadıklarını söylüyor.

Millie ve Mackenzie çift yumurta ikizleri oldukları için farklı genleri almışlar. Cilt tonunu belirleyen yedi kadar farklı gen var. Bu yüzden bu durumun gerçekleşmesi milyonda bir görülse de imkansız değil.

Bir önceki yazımız olan Son beş yılda ayak numaranızda artış oldu mu? başlıklı makalemizde Ersin Erdoğan ve KADIN Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri