Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vali Toprak, şehit aileleriyle bayramlaştı

Funda Toprak ile şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Merzan Mahallesi’ne giden Vali Toprak ve beraberinde bulunan eşi Dr. Funda Toprak, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Yavuz Öztürk ve İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, 1992 yılında Ankara’da vatani görevini yaptığı sırada askeri konvoyun kaza yapması sonucu şehit olan Ali Kurt’un ailesini, 1988 yılında Kıbrıs’ta vatani görevini yaparken geçirdiği spazm sonucu şehit olan Kerem Yördem’in ailesini ve Yeni Mahalle’de oturan şehit Nevzat Çiftçi’nin ailesini ziyaret ettiler.

Şehit ailelerinin sorun ve sıkıntılarını yerinde dinleyerek çocuklara değişik hediyeler veren Vali Toprak’a şehit aileleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Vali Toprak, ziyaret dönüşü esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Kent merkezindeki çocuklara da oyuncak dağıtan Vali Toprak, nöbet tutan polislerle de bayramlaştı.

Bir önceki yazımız olan Hakkarili çocuklar bayramlarını parklarda geçirdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri