Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

YDP Genel Başkanı Gürbüz İHA’yı ziyaret etti

16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı referandum çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren YDP Genel Başkanı Gündüz Hakkari Temsilcisi Gazeteci Feyzullah Taş’da makamında ziyaret etti.

Hakkari’nin Durankaya beldesi başta olmak üzere kent merkezinde referandum çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Genel Başkan Gündüz, yöre halkının kendilerini sıcak bir şekilde karşıladığını söyledi. Objektif haberleri ile dünyada isminde sıkça söz ettiren ’ya övgüler yağdıran Genel Başkan Gündüz, başarıların devamını diledi. Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere Doğu ve Günedyoduğu Anadolu bölgesine ’Evet’ için yollara düştüklerini belirten Gündüz, Ak Partinin halka hizmetin en iyisini sunduğu için referandum çalışmalarında kendilerine destek verdiklerini söyledi. Halka hizmetin en iyisini yapan hangi parti olursa daima yanlarında olacaklarını anlatan Gündüz, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmalarında Evet diyeceklerini söyledi.

Bir süre Temsilcisi Taş ile görüşen Genel Başkan Gündüz, daha sonra kamu kurum ve kuruluşlardaki ziyaretlerini sürdürdü.

Bir önceki yazımız olan Derecik halkından Rabialı “Evet” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri