Hakkari Haberleri, Hakkari Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yüksekova’da kar temizleme çalışması

Belediye ekipleri, Cengiz Topel Caddesini kardan temizledi. Kaldırım ve caddenin temizliği esnasında iş makinelerinin etkisiz olduğu yerlerde ise Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler küreklerle çalışmalara destek verdiler. Yapılan çalışmayı Fen İşleri Müdürü Cevdet Bora, Araç Sevk ve Bakım Amiri Ahmet Tozun, Temizlik İşleri Müdürü Hadi Kandaş ve Zabıta Müdürü Süleyman Dikçe yerinde takip etti.

Açıklamalarda bulunan Fen İşleri Müdürü Cevdet Bora, dün sabah itibariyle mahallelerde yol açma ve genişletme çalışmaları yaptıklarını belirterek, “Yine akşam çarşı merkezinde kar temizleme çalışması yapacağımızı anons yoluyla vatandaşlarımıza bildirdik. Fakat yoğun kar yağışından dolayı bugün sabaha ertelemek zorunda kaldık. Sabahın erken saatlerinde başlatmış olduğumuz kar temizleme çalışmaları hummalı bir şekilde devam etti. Cengiz Topel Caddesine bağlı ara sokaklarda da çalışmalarımız olacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bakan Soylu Hakkari’de başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri